Čiu riu^^

1) Patvērums.

JĀĀĀĀĀĀ! ES. TO. BEIDZOT. IZDARĪJU. Es beidzot pabeidzu savu NaNoWriMo darbu. Zinu, ka rakstīju to tikai 4 mēnešus (kaut gan patiesībā cītīgi drukāju tikai novembrī :DDDD), bet man tik un tā ir neizsakāms prieks.:)) Tagad gribas dejot, dziedāt un lēkāt kā trakai, jo saprotu, ka mani darbi kļūst arvien labāki (vai tā tiešām ir?;dd)

 

2) Grāmatas.

Šeit nu gribu parunāt par divām lietām.

Pirmkārt, kopš 2013.gada sākuma (kad arī sāku 101 lietu sarakstu) līdz šodienai esmu izlasījusi 50 lieliskas un varbūt ne tik lieliskas grāmatas, kas nozīmē, ka, lai izpildītu punktu ("izlasīt 101 grāmatu") man atliek tikai 51 grāmata. Vai tas ir reāli izdarāms šī gada laikā? Tad nu redzēsim.

Otrkārt, es nevaru beigt lasīt. Esmu jau uztaisījusi sarakstu ar tām grāmatām, kuras plānoju iegūt kā dzimšanas dienas dāvanas, hehe.:DD Un ziniet, ko? Man tik liela lasīšana ir problēma, jo:

a) es vairs gandrīz neko nerakstu.

b) mana kabatas nauda iztērējas uzreiz, kad ieeju grāmatnīcā.

 

3) Brīvlaiks.

Jā, tad nu beeeidzot būs brīlaiks, jāiztur tikai 5 darba dienas (patiesībā 4, jo piektdien dodos mācību ekskursijā uz Rīgu uz Valsts Statistikas lietu pārvaldi, kas savukārt nozīmē, ka atkal atgriezīšos mājās ar jaunām grāmatām). Vai izdosies izturēt? Cerams.

 

4) Turpinājumi.

ES CEEENŠOS. Tiešām cenšos izdomāt, kas būs "Krustpunkta" nodaļā, bet laikam ir vienkārši jāpāskata iepriekšējās nodaļas un jāaprok uz dažām dienām iekšējo grāmatu tārpu. Ak jā, turpinājums "Pagātnes Simfonijai" būs ļoti drīz, ja vien Sintija man atsūtīs nodaļu.:DD

 

 

uhh, sarakstīju te tik daudz visa kā.:DD

~Kate.

P.S. Sveiciens Sieviešu dienā!^^