vispār nezinu, kāpēc te rakstu, jo tā īsti nav ko teikt, ja neņem vērā faktu, ka esmu uzsākusi 3 jaunus stāstus.

Jā, jā, jūsu acis rāda pareizi un esat izlasījuši visu tieši tā, kā te rakstīts. Esmu sākusi rakstīt TRĪS stāstus, jo idejas man vienkārši nelika mierā, kamēr nepiesēdos un nesāku drukāt pirmās lapas.

 

Tātad, īsumā par pirmajiem diviem darbiem - tie ir "Bezgalība" un apokaliptiskais darbs "Kad zvaigznes krita lejup". Šo darbu idejas varat aplūkot sadaļā "Plānoju".

 

Bet par trešo darbu vēlētos pateikt ko vairāk. Vai atcerieties, kā rakstīju stāstu "Kontrole"? Toreiz man likās, ka ideja ir burvīga un tādā garā, taču tad sapratu, ka nemaz tik burvīgi nav.

Un tad es paņēmu pauzi no šī darba, cerēdama, ka atpūtīšos un pārrakstīšu šo darbu. Nu, tagad izlēmu, ka tā arī rīkošos, tomēr ideja ir pavisam cita. Palikusi tikai daļa tēlu, jo man viņi vienkārši pārāk simpatizēja. :DDDD

 

Vēl nezinu, kad visi šie darbi būs lasāmi šajā blogā. Domāju, ka ap vasaras sākumu būs pabeigta kāda nodaļa, tad arī ielikšu.

 

Nu, uzrakstīju šo nevisai garo penteri par idejām pēdējā laikā. Tagad vismaz jūs zināt, kāpēc pārējo stāstu nodaļas nav tik bieži. :DDDD Piemēram, zinu, ka man jāraksta "Krustpunkts", bet... Labi. Kaut kad piespiedīšu sevi rakstīt arī to.

 

Šoreiz tas laikam arī viss. Līdz nakamajai reizei!

 

~Kapedro (#savējiesapratīs :DDDDDD)

 

P.S. nevaru sagaidīt ceturtdienu, kad sāksies "The Fault In Our Stars" read-a-thon :)))