Sveiciens visiem, kas ieklīduši manā lapā :)) 

 

Ir pagājusi jau vairāk nekā puse jūnija, bet man tikai šodien beidzās mācību gads. How awesome is that. (pat nerunāsim par to, ka šis gads paskrēja ļoti ātri, lai gan bija gaužām smags, un es joprojām nespēju apjēgt, ka priekšā 2 brīvi mēneši!!)

 

Nokārtoju visus eksāmenus, dažus ļoti, ļoti veiksmīgi, dažus ne tik ļoti, taču esmu sapratusi vienu - nav jēgas dzīties pēc labākajām atzīmēm. Visu vidusskolu man bija izcilas atzīmes, un es, protams, zināju, ka universitātē tā nebūs. Atceros, ka, ejot iestāties manā izvēlētajā programmā, domāju, ka universitātē es tā neuztraukšos par atzīmēm. Well, protams, ka es uztraucos par atzīmēm, lai gan pēc šī gada galvenais bija nepalikt nesekmīgai (un mana vidējā tik un tā ir pāri 8, kas ir ļoti labi). Bet ziniet, atzīmes nenosaka, cik gudrs tu esi vai kāds tu esi. Atzīmes neko nemaina. Un izcilās atzīmes nav tā vērtas, lai kādreiz nedarītu to, kas tev patīk. 

 

Labi, tā kā ir iestājusies vasara, es beidzot varēšu darīt to, ko gribu. Daudz vairāk lasīt, daudz vairāk rakstīt, daudz vairāk laika pavadīt ārā, peldot, sauļojoties, braukājot ar riteni un ceļojot. Jā, jā, man jau ir ieplānoti vairāki braucieni, un es nevaru sagaidīt!

 

Esmu sapratusi arī vēl vienu lietu - man īpaši nepadodas uzstādīt mērķus visam gadam. Pēc dažiem mēnešiem es saprotu, ka:

 

a) tās lietas man vairs nav svarīgas;

b) esmu pārvērtējusi savas spējas un mērķis aizņems vairāk nekā gadu.

 

Tāpēc aprīļa beigās izdomāju veidot mērķu sarakstus 2 mēnešiem, un pirmais šāds sarakstiņš tapa maija sākumā un līdz šim brīdim nav man apnicis. Un viens no punktiem maija-jūnija mērķu sarakstā bija "Pabeigt "Tumšos ūdeņus"". Tā kā maijā īpaši daudz nerakstīju, un arī sesijas laikā neko daudz uzrakstīt neizdevās, man paliek mazāk par nedēļu. 5 DIENAS, lai pabeigtu stāstu, kuram jāuzraksta vēl apmēram 20 nodaļas. Vai man izdosies? Zinu, ka būs jāiespringst, bet ļoti ceru, ka viss izdosies. 

 

Tad nu nākamajā ierakstā pastāstīšu, kā man veicās ar rakstīšanu. Priecīgu jums visiem atlikušo vasaru! 

 

~K