Visam reiz pienāk beigas, gribam mēs to vai ne. Arī vasara tuvojas beigām, bet jūs jau laikam būsiet to pamanījuši :DD

Zinu, ka šajā blogā gandrīz visu vasaru nebija dzīvības, pie kā esmu vainīga tikai es pati. Ļoti atvainojos, un šodien šis blogs atdzīvosies (ceru, ka uz palikšanu) ;dd

 

Kā izrādījās, vasara man bija diezgan aizņemta, un šajā ierakstā vēlos īsumā pastāstīt gan to, ko sadarīju reālajā dzīvē, gan to, ko plānoju darīt šajā blogā.

 

1. Ar Sintiju izveidojām jaunu blogu grāmatu recenzijām.

Protams, par to jau esat dzirdējuši, bet tieši šis blogs atņēma man ļoti daudz laika. Vēl jāsaka - izdzēsu sadaļu "Lasu", jo visas recenzijas tagad tiks ievietotas šeit.

 

2. Izdzēsu vēl vairākas sadaļas.

Jā, šajā blogā vairs nebūs sastopama sadaļa "Jaunumi". jo viss tāpat tiek ievietots sākumlapā. Atstāju sadaļu "Skatos", tomēr uz laiku izņēmu no šejienes visus stāstus, jo - būsim pavisam godīgi, - ar visiem tur iepriekš atrodamajiem stāstiem vēl daudz jāstrādā un jāpapildina. Gan jau drīz būs kaut kas jauns!

 

3. Booktube-a-thon un bout of books 11.0.

Divi lasīšanas maratoni vasaras laikā? Un kāpēc gan ne?! Booktube-a-thon norisinājās jūlija beigās, un tas man nebija tik veiksmīgs - maratona laikā apciemoju Sintiju, beigās devos uz Baltkrieviju un bija ļoti maz laika lasīt. Tomēr, tomēr! Bout of books 11.0 patiešām bija izdevies. Vairāk informācijas šeit.

 

Vairs gari un plaši nerunāšu, īpaši nestāstīšu par vakar redzēto The Fault in Our Stars jeb kā ģeniālie latvieši pārtulkoja - "Vainīgas ir zvaigznes" :DDDDDDDDD

 

Tad nu - uz drīzu redzēšanos!

 

~Kate