Sveicināti tie daži, kas šeit nejauši ieklīduši! 

 

 

Šis blogs bija patiešām pamests veselus 2 gadus, un es par to pat nedomāju, jo man bija divi citi blogi, kuros uzturēties, lai gan arī tur jauni ieraksti parādījās gaužām reti. 

 

Atgriešanās šajā vietā bija gan patīkama, gan reizē diezgan skumja, jo zināju, ka visi mani iepriekšējie lasītāji (lai arī tie bija tikai daži cilvēki) jau sen par šo vietu aizmirsuši. Tomēr tagad esmu izlēmusi, ka uzturēšos jimdo, jo šeit ir kaut kā mājīgāk. 

 

Lai nu kā, esmu pabeigusi vidusskolu (fun fact: viens no pirmajiem dienasgrāmatas ierakstiem šeit bija par vidusskolas sākumu) un, iespējams, vasarā būs vairāk laika atdzīvināt šo vietu, varbūt rakstīt, tāpēc, ja jūs šeit esat, tad bakstiet mani, lai lieku turpinājumus, jo man tas patiešām noderēs. 

 

 Ja runājam par rakstīšanu, tad šobrīd mazliet pārlasu stāstus, kurus esmu iesākusi, bet tā arī nekad nepabeidzu, un ir vairāki, kuri man patiešām patīk, taču tie ir jārediģē un šis tas jāmaina, pirms ievietošanas internetā. Ceru, ka atradīšu tam laiku un visi mani plāni realizēsies, nevis paliks karājoties gaisā, kā parasti. 

 

 

~ Kate