BOOK SACRIFICE TAG

1. Pārvērtētā grāmata:

Sāksim šo ar zombiju apokalipsi! Teiksim - tu esi grāmatnīcā, vienkārši pētot visu, kad BAMS! zombiju uzbrukums! Caur radio tiek pārraidīta ziņa, ka militārie spēki ir atklājuši - zombiju vienīgā vājība ir pārslavēta un pārvērtēta grāmata. Kādu grāmatu, ko visi dievināja, bet tu tiešām necieti, mestu pirmo, zinot, ka tas varētu nogalināt iebrucējus?

Vienīgā doma, kas uzreiz nāk prātā - Patrika Rotfusa "Vēja vārds". Goodreados vidējais vērtējums ir 4,56 (novērtēja vairāk nekā 172k ļautiņu), tomēr es šai grāmatai nedotu pat vienu zvaigzni. Netiku pat līdz pusei, jo... nu, sapratu, ka ne sižets, ne varoņi mani nepiesaista... Vienkārši metu šo ķieģeli malā. Domāju, ka zombijiem būs labi ar šo.:DD

2. Sērijas:

Varam teikt, ka tu tikko izgāji no salona ar dievīgu jaunu frizūru, kad pēkšņi - nevaldāma lietusgāze. Kādas grāmatas turpinājumu tu izmantotu kā lietussargu, lai sevi aizsargātu?
oh well. help meeeeeeee. tiešām nezinu, ko teikt, jo turpinājumus lasu tikai tad, kad pirmās daļas man tiešām patika. "Bada spēles" uzreiz atmetu.
labi, šoreiz izvēlēšos "Pandēmiju" jebšu "Delīrija" 2.daļu. Yeah, don't judge me. It just... "Delīrijs" man tiešām patika, tomēr 2.daļā kaut kas... īsti nezinu kas, bet kaut kas nebija tā. Aaaa, vēl šeit varētu būt "Eņģeļu mīlestība", kas ir "Eņģeļu nakts" 2.daļa.
Tomēr liekas, ka tādas grāmatas nepaglābtu mani no lietusgāzes - man ir gari mati, kurus nevarētu izglābt ne ar pusmetru platu grāmatu :DDDDD
 

3. Klasika:

Tu esi lekcijā, un tavs angļu valodas skolotājs nebeidz vien runāt par to, kā klasiķi ir mainījuši pasauli un kā viņi revolucionēja literatūru, un tev paliek tik nelabi no tā, ka tu izlem sviest kādu klasisku grāmatu viņam tieši sejā. Zini, kāpēc tā? Jo klasika ir stulba un ir vērts iegūt pēcstundas tikai, lai parādītu visiem, kā jūties! Kādu klasiķu romānu tu mestu?

tagad jāsāk saspringti domāt, kurus klasikas darbus esmu vispār izlasījusi :DDD jā, zinu, ka lasīju "Uz kraujas rudzu laukā" un "Puķes Aldžernonam", kas arī bija klasikas grāmatas, tomēr man tās patika... eh. es nezinu... tiešām. Skolā reiz uzdeva lasīt Sofokla "Antigoni", tomēr es nezinu, vai tā ir klasika... labs ir, nemocīšu sevi un šo jautājumu izlaidīšu.

4. Tava vismazāk tīkamā grāmata:

Pieņemsim - tu atpūties bibliotēkā, kad pēkšņi globālā sasilšana pārskalo visu pasauli, un ārpasaule kļūst par ledus pilnu zemi. Tu esi ieslodzīts un vienīgais veids, kā izdzīvot, ir sadedzināt grāmatas. Kura būs pirmā grāmata, ko tu ķersi un kuru tu nežēlojot sadedzināsi?

šī situācija man ļoti atgādina filmu "Diena pēc rītdienas" :DDD oh well, laikam nāksies atkārtoties jau simto reizi, pieminot, cik "Dubultnieki un citi stāsti" man nepatika. Laikam tā arī būs pirmā grāmata, ko metīšu, kaut gan nav tik bieza un pavisam ātri sadegs, liekot mest arī citas grāmatas. oh well.