Šoreiz tā mazliet dzelteni. Man arī jūnijs tieši bija tāds dzeltens mēnesis (gan mana plānotāja, gan saulaino dieniņu dēļ), tāpēc šodien pastāstīšu kā man gāja. 

1. SKOLA IR GALĀ!! Jā, patiešām - sesija ir beigusies un priekšā 2 brīvlaika mēneši, bet par to vairāk var izlasīt dienasgrāmatas ierakstā. 

 

2. Pabeidzu savu stāstu. Ja vēl nezināt, februārī sāku rakstīt sava stāsta "Deep Waters" turpinājumu ar nosaukumu "Dark Waters", un šodien to pabeidzu. Nu, ar šī stāsta tapšanu vispār saistās diezgan garš stāsts, kuru es varētu pastāstīt kādā dienasgrāmatas ierakstā, ja kādam interesē. Bet pagaidām - ESMU PABEIGUSI STĀSTU!!

 

3. Noskatījos 1 filmu. Vispār man likās, ka šomēnes neesmu noskatījusies nevienu, taču tad apskatījos Maija ierakstu un sapratu, ka to filmu tomēr redzēju jūnijā, nevis maijā. Filma saucas "Кухня. Последняя битва", un, ja kāds no jums vēl nezina, jā, es skatos daudz krievu filmu un seriālu un man pat šķiet, ka viņiem ir pietiekami laba kinematogrāfija. 

Šī filma man diezgan labi patika. Nebija tik labi, kā seriāls, bet nebija arī slikti. Ja saprotat krievu valodu un esat redzējuši arī seriālu, noteikti iesaku noskatīties. 

 

4. Aizbraucu uz 2 valstīm. Jūnija sākumā ar tanti, brālēnu un viņa draudzeni spontāni izdomāju aizbraukt uz Tartu, kur pavadīju lielisku dienu, bet Jāņos uz 3 dienām pazudu no Latvijas ar vecākiem - aizbraucām uz Lietuvu, un bija forši. Ļoti, ļoti auksti, bet forši. 

5. Bullet Journaling. Nezinu, vai esmu par šo stāstījusi, visdrīzāk ne, tāpēc gribu pieminēt tādu plānošanas sistēmu kā Bullet Journal. Ja nezināt, kas tas ir, iečekojiet youtube, tur ir burtiski miljons video par šo tēmu, tomēr īsumā tā ir plānošanas sistēma, kuru jūs radāt paši. Arī es jau ļoti sen aizraujos ar šo sistēmu, bet iepriekš kaut kā man tā bija vienkārši kā laika plānošana. Tagad tas ir arī kā izpausmes veids un neliela iespēja kaut ko uzzīmēt, lai gan neesmu māksliniece. 

Tas šoreiz arī viss. I'm ready for July now. Tiksimies citreiz :)) 

 

~Kate